logo
Navigace
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 394
· Nejnovější člen: AgamarilFoept
Pravidla

PRAVIDLA WEBU a FORA

1: Každý člen je osobně zodpovědný za obsah, který sem vloží.

2: Je zakázáno zasílat příspěvky, jejichž účelem je pouze vytvořit hádku (tzv. flamewar).

3: Veškeré příspěvky, které budou obsahovat odkazy na stránky nebo software s nelegálním obsahem = fotografie a videa obsahující porno či násilí, dále pak warez v jakékoliv formě (dotaz na warez, přiložený warez, přímý odkaz na warez - i na Rapidshare a podobné, keygeny, cracky, sériová čísla, atd.), budou ihned mazány a autor bude potrestán.

4: Nezakládejte zbytečně nová témata. Ujistěte se zda takové téma není již založeno. Směřujte své příspěvky do správných sekcí.

5: Je přísně zakázano posílat zbytečné nebo nic neříkající zprávy (SPAM), takové zprávy mužou být smazány a při opakovaní autor potrestán.

6: Reklama na fóru. Nejsme reklamní fórum! Reklamní příspěvky nebo jiné pokusy o propagaci výrobků, webů atd. mohou být ihned smazány. Reklama může být individuálně povolena pouze administrátory fóra.

7: Jakékoliv rozhodnutí administrátorů je považováno za konečné rozhodnutí. Jakákoliv veřejná a nepřiměřená polemika o takovém rozhodnutí může být brána za porušení pravidel.

8: Je zakázáno se vícekrát registrovat na web/fóra. Pokuď to vedení projektu zjistí, účty můžou být smazány...popřípadně blokovány.

9: Zákaz kopírování a zveřejňování jakéhokoliv obsahu z webu diskuzního fóra http://www.nymod.4fan.cz bez písemného souhlasu Administrátorů (Majitelů) projektu.

10: Zákaz poskytovaní případných hesel a odkazů na modely a další součástí projektu, bez písemného povolení Majitelů projektu.

PRAVIDLA SERVERU

1: Zákaz zneužívání pravomocí Policie a jiné zaměstnání oproti jiným hráčům.

2: Zákaz použivání jakýkoliv zvýhodňujících programů (cleo, sobeit apod...) prohřešek se trestá BANEM či kickem dle závažnosti.

3: Jezdíme dle pravidel silničního provozu, zejména nejsme-li na serveru samy(Zastavování na semaforech, dodržování přednosti apod...). Je zakázano jezdit mimo silnice a cesty(ježdění po trávě apod. je zákazáno a bude trestáno), prohřešek se trestá KICKEM či banem dle závažnosti a opakování.

4A: Dodržujeme právo přednosti jízdy vozidel IZS (Policie, Hasiči, Záchranka) mají li zaplá světelná či zvuková znamení (popř. troubení není-li vozidlo vybaveno sirénou), prohřešek se trestá Varováním či kickem (banem) dle závažnosti a opakování.

4B: Je zakázano zneužívání zvukového a světelného (výstražného) znamení (pro vyhnutí se koloně, daní přednosti jízdy či stání na semaforu apod...), prohřešek se trestá Varováním či kickem (banem) dle závažnosti a opakování.

5: Je zakázano vyvolávat hádky či napadání mezi ostatními členy a návštěvníky serveru. Toto jednání je nepřípustné a bude trestáno.

6: Je zakázano opakované zabíjení či ničení majetku na serveru. (Vyjímka Event Policie, dle zdravého rozumu)

7: Je zakázano spamovat chat či spamovat příkazy, dále je zakázano zneužívat funkčních příkazů pro potřeby serveru (jedná se o hřeby, oheň, kužele apod..). Je zakázano opakované otevírání/zavírání (bugovaní) vrat a závor.

8: Je zakázano poškozovat majetek a vozidla bezpečnostních složek a sborů na serveru(včetně odcizení apod..). Neznalost modelů, které využívame NEOMLOUVÁ.

9: Je zakázano odporovat administrátorům. Ti mají vždy pravdu. Neoprávněné jednání či trest -> Stížnosti na administrátory na Forumu (bez patřičných důkazů poškodíte pouze sebe)[Foto a video, eventuélně výpis z Chatu]

10: Úmyslná snaha o poškození Administrátora i jiného hráče se trestá. -> Pravidlo č. 9

11: Je zakázano zneužívaní portovacích příkazů např. při akci Policie apod...

12: Na serveru se vyjadřujeme slušně a zřetelně.

13: Neobtěžujeme Administrátory se zbytečnými věcmi.

14: Je zakázano požadovat po Administrátorech či Majitelů Administrátorský level. Nábor nebude zveřejňovaný veřejně a bude probíhat interně dle našich požadavků a potřeb.

PRAVIDLA ModelPacku

1: Je zákázano dále šířit a vydávat za své bez písemného souhlasu Autorů

2: Je povoleno používat Vozidla a další součástí pro svoje účely.

3: Všechny modely aut jsou majetem Rescue-life (Brno Modu EM4/GTA SA (stejní autoři)

4: Textury všech postav jsou také majetkem Rescue-life, kromě postavy OHS Pčr - autor Homer, dále nám poskytl hasiče s Galletou


 

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Facebook
TOPlist
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

28-11-2016 16:52
třeba ke stažení?

28-11-2016 15:52
Kde jsou modely ke stazeni? Úsměv

10-04-2016 13:56
Šklebící se Šklebící se

10-04-2016 13:54
Úsměv

10-04-2016 13:54
Hoj

Návštěvnost
TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat